Laserowa korekcja wzroku LASIK

Dobry wzrok to gwarancja komfortowego życia, możliwość realizacji swoich celów, marzeń i pasji. Niestety, nie każdemu dane jest cieszyć się pełnym zakresem zmysłu wzroku. Z myślą o osobach borykających się z różnymi wadami, Laguna Medical opracowała zabieg laserowej korekcji tak, by odbywał się on bezpiecznie, komfortowo i dawał najbardziej skuteczne efekty dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy w tym zakresie.

Na wady wzroku od lat zalecane są okulary lub dość nowe rozwiązanie – soczewki. Ale prawdą jest, że u wielu osób mogą one wywoływać dyskomfort, obniżać poczucie pewności siebie, są dla osób aktywnych np. fizycznie bardzo niewygodne. Dlatego niezwykłą popularnością cieszą się współcześnie laserowe zabiegi korekty wad wzroku. Z taką właśnie ofertą do osób borykających się z kiepskim wzorkiem wychodzi Laguna Medical.

Laserowa korekcja wzroku LASIK

Zabieg dosłownie dla każdego

Laserowa korekcja wzroku opracowana została tak, by z zabiegu mógł skorzystać dosłownie każdy. Zalecany jest osobom młodym, już od 20. roku życia, a nawet seniorom powyżej 60 lat. LASIK to obecnie najbezpieczniejsza, najskuteczniejsza i najmniej problemowa metoda korekcji wad wzroku. Jakie wady pomaga zwalczyć? Zabieg koryguje astygmatyzm do nawet około sześciu dioptrii, krótkowzroczność do nawet kilkunastu, a także nadwzroczność. Trzeba jednak pamiętać, że każda korekcja jest niezwykle indywidualna, a na jej skuteczność wpływa wiele czynników, m.in. kondycja oka, zaawansowanie wady, ogólne zdrowie, a także ilość i jakość ewentualnych wcześniejszych zabiegów czy metod leczenia wzroku.

Laserowa korekcja wzroku LASIK

Krótka wizyta i pełna satysfakcja

Cel zabiegu LASIK to zawsze próba całkowitego usunięcia wady wzroku polegająca na zmianie kształtu rogówki oka, by pozwolić pacjentowi na stałe pożegnać okulary lub soczewki. Pacjenci niezwykle cenią sobie czas, dlatego zabieg opracowany został tak, by osiągnąć zamierzone najlepsze efekty w maksymalnie krótkim czasie. Jak przebiega? Wizyta w Laguna Medical jest dość krótka, a pierwszy krok to około dwugodzinne badanie kwalifikacyjne. Do niego należy się przygotować już na kilkanaście dni przed wizytą w LM, o czym personel bardzo dokładnie informuje. Następnie szereg badań diagnostycznych pozwala ocenić dokładnie z jaką wadą wzroku mamy do czynienia, w jaki sposób będzie trzeba przeprowadzić zabieg oraz jakich efektów możemy się spodziewać. Nowoczesna technologia, doświadczenie specjalistów i empatia sprawiają, że korekta wzroku przebiega bezpiecznie i komfortowo. Laserowa korekcja wzroku odbywa się w znieczuleniu, sam zabieg trwa od 15 do maksymalnie 20 minut, całość (włączając przygotowanie i odpoczynek) zajmuje około 90 minut.

Opieka po zabiegu – nie zostaniesz sam!

Wiemy jak ważna jest rekonwalescencja i pełny zakres opieki po zabiegu, gwarantujące pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i sprzyjające osiągnięciu jak najlepszych efektów. W Laguna Medical standardem jest, że pacjent po zabiegu jest ponownie przebadany, zaopatrzony w specjalne krople, poinstruowany o możliwych odczuciach, jakich może doznawać, a także o tym jak zachować się w przypadku niepożądanych sygnałów. W zależności od stopnia zaawansowania zabiegu LASIK, pacjenci kierowani są na badania kontrolne, a wszystko umawia zespół, tak by osoba po zabiegu mogła cieszyć się dobrym wzrokiem i czerpać radość z nowej jakości życia, zamiast martwić się telefonami do recepcji.

Laserowa korekcja wzroku LASIK

Laserowa korekcja wzroku LASIK to metoda bezpieczna i gwarantująca doskonałe efekty, ale wszystko zależy od podejścia pacjenta, współpracy z zespołem profesjonalistów i dostosowania się do wszelkich wskazówek lekarzy na etapie rekonwalescencji. Dobry wzrok wróci niezwykle szybko po skutecznym zabiegu, ale dokładny czas odzyskania pełnego zakresu poprawnego widzenia zawsze jest kwestią indywidualną. Specjaliści z Laguna Medical zapraszają na konsultacje i rozmowy o tym, jak przywrócić najlepszą jakość widzenia, a co za tym idzie – możliwość czerpania z życia wszystkiego, co najlepsze.

Laguna Medical – kontakt

Laguna Medical
Plac Kaszubski 1, 81-440 Gdynia
Telefon: 607 133 977
(58) 719 82 86

Zobacz również:

Kliniki medycyny estetycznej Sopot

Poprzedni artykułAutoComfort Gdańsk – poznaj ofertę ekskluzywnej firmy przewozowej
Następny artykułPoczuj się jak starożytna władczyni. Kolekcja Nefertiti pracowni Motyle