Biżuteria srebrna Motyle

Skóra – materia delikatna, wrażliwa, czuła. Od pierwszych dni życia otoczona troską, najpierw skóra dziecka pielęgnowana przez matkę, później każdy z nas dba o swoją własną z pieczołowitością. To właśnie skóra stała się inspiracją dla marki Motyle do stworzenia kolekcji „Skin to skin”, która oddaje hołd czułemu, miękkiemu dotykowi. Unikatowa biżuteria z tej serii eksponuje także wyjątkowość każdego ciała, które ją nosi.

Unikatowe kolczyki, bransoletki, naszyjniki czy pierścionki spod szyldu marki Motyle znane są już wielu miłośnikom nietypowej biżuterii w Polsce. Wiele kolekcji pięknych „błyskotek” mogliśmy zobaczyć już w sopockiej pracowni czy w sklepie internetowym tego jubilera. Uznaniem klientek cieszyły się takie kolekcje jak:

  • Botanica,
  • Ocean of dreams,
  • Marble Clouds,
  • Cosmic Love,
  • Aurora,
  • Marokańska róża,
  • Tuareg
  • czy Gwiezdny pył

Biżuteria ręcznie robiona Motyle

Skin to skin – kult ludzkiej skóry

Pierwszy kontakt matki z nowo narodzonym dzieckiem to wręcz magiczne spotkanie dorosłej skóry z ciałem niezwykle delikatnym i kruchym. Ten wyjątkowy kontakt stał się inspiracją dla twórców biżuterii Motyle do zaprojektowania kolekcji Skin to skin. Delikatne gesty i dotyk skóry noworodka zdefiniowano jako niezwykle wyjątkowe, niepowtarzalne zjawiska wymagające utrwalenia. Biżuteria okazała się do tego doskonałą płaszczyzną. Unikalne naszyjniki, bransoletki czy kolczyki z tej linii dedykowane są więc szczególnie młodym matkom lub kobietom spodziewającym się przyjścia na świat potomstwa. 

Biżuteria srebrna Motyle

Niepowtarzalne wzornictwo – odcisk dotyku

Czy jest bardziej unikatowy wzór niż odcisk linii papilarnych? To cecha wyróżniająca każdego człowieka i teraz także biżuterię z kolekcji Skin to skin. Wyjątkowe wzornictwo biżuterii powstaje za sprawą odciśnięcia w surowym srebrze linii papilarnych i skóry. Taki zabieg sprawia, że naprawdę biżuteria od Motyli staje się jeszcze bardziej unikatowa niż w wielu poprzednich kolekcjach. Dopełnieniem każdego rodzaju biżuterii są subtelne kryształy o wyjątkowych kolorach i kształtach. Akcesoria wpadną w oko każdej osobie ceniącej precyzję wykonania i dbałość o szczegóły.

Bizuteria srebrna ręcznie robiona

Mocne podkreślenie delikatności

Wszystko, co powstaje w pracowni Motyle to ręcznie robiona, unikatowa biżuteria. W kolekcji Skin to skin, jak w przypadku wielu innych tej marki, pojawiają się więc wyroby srebrne oraz złote wysokiej próby, wykończone kryształami – w przypadku tej linii są to kryształy w kolorach „Silver Night”, „Scarabeus Green” oraz „Volcano”. Ciekawy design, mimo że nawiązuje do delikatności skóry, charakteryzuje się mocnymi kształtami odzwierciedlającymi jak wiele ludzka skóra potrafi znieść – dosłownie oraz w przenośni. Asymetryczna, unikatowa w swej formie biżuteria doskonale odbija światło i pięknie podkreśla wieczorowe stylizacje. 

Wszystkie elementy srebrnej biżuterii ręcznie robionej z pracowni Motyle w Sopocie cieszą oko nie tylko stacjonarnie w sklepie, ale są też dostępne dla klientek w wygodnym i intuicyjnym sklepie internetowym.

Artystyczna Pracownia Jubilerska Motyle – kontakt

Ul.Grunwaldzka 55
81-771 Sopot

+48 734 188 813
motylesalon@autograf.pl

Poprzedni artykułHotel ze SPA w Sopocie na jesienne dni – odpocznij bez tłumów turystów
Następny artykułImprezy firmowe Sopot – gdzie najlepiej spotkać się ze znajomymi z pracy?