Przewóz osób Trójmiasto

Szukasz firmy świadczącej usługi z zakresu przewozu osób z Gdańska lub Gdyni? Sprawdź ofertę trójmiejskiej firmy AutoComfort i przekonaj się jak wygodna może być podróż! Informacje o usługach dla drużyn sportowych, kadr pracowniczych i pozostałej ofercie znajdziesz w dalszej części artykułu. 

AutoComfort dla sportu – wynajem autokaru dla drużyny sportowej

Organizacja transportu dla sportowców to nie lada wyzwanie. Profesjonalne rozgrywki najczęściej odbywają się na stadionach, do których dojazd zajmuje długie godziny. Aby nie narażać sportowców na urazy, znużenie i zmęczenie po podróży konieczny jest wynajem autokaru dla drużyn sportowych z przestronnym wnętrzem, wygodnymi siedzeniami i obsługą na najwyższym poziomie. Usługi takie jak przewóz sportowców to jedna z form działalności AutoComfort. Firma cały czas wprowadza nowe rozwiązania tak, aby drużyny sportowe jeszcze łatwiej znosiły podróż i mogły skupić się na wyłącznie treningach.

Transport osób Gdynia

AutoComfort dla biznesu – luksusowe przejazdy biznesowe dla firm

Innym sektorem specjalizacji AutoComfort są przewozy biznesowe dla pracowników na terenie Trójmiasta oraz w jego okolicach. Autokary dla firm są dostępne przez 24h/dobę dając możliwość organizacji spontanicznego wyjazdu dla dużej grupy osób. Usługi przejazdów biznesowych świadczone są zarówno dla rozwijających się firm, korporacji jak i pracowników stoczni. Podejmując współpracę z AutoComfort otrzymasz gwarancję komfortu, dzięki której transportowani pracownicy będą w pełni wypoczęci i zdolni do wykonywania swoich obowiązków.

Inne usługi AutoComfort – oferta

Transport VIP

W projektach dotyczących przewozu osób VIP konieczne jest przemyślane zaplanowanie każdego etapu. Firma AutoComfort zapewnia przewozy połączone z usługami ochrony osobistej oraz możliwość organizacji specjalnej eskorty. Przez cały proces transportu goście VIP mogą liczyć na profesjonalną obsługę, w tym hostessy serwujące pyszne przekąski oraz organizujące „welcome desk” na lotniskach i w hotelach. 

Transport VIP Gdynia

Turystyka lokalna

Firma AutoComfort myśląc o osobach odwiedzających Trójmiasto stworzyła specjalną ofertę, w której turyści otrzymają kompleksową obsługę nie tylko z zakresu transportu, ale także rezerwacji wszystkich potrzebnych elementów wyjazdu. Możliwe jest zamówienie dedykowanego przewodnika i fotografa, zabukowanie hotelu czy rezerwacja stoliku w restauracji.

Oferta ślubna

Rozbudowana flota samochodów AutoComfort pozwala także na wynajęcie auta dla pary młodej. Dostępne są ekskluzywne limuzyny, auta zabytkowe, a nawet bryczki z zaprzęgiem konnym, specjalnie dla osób ceniących sobie klasykę. Z organizacją przewozu dla gości weselnych z pewnością poradzą sobie wygodne autokary dla 20 lub 50 osób. Możliwa jest także koordynacja transportu, dzięki której para młoda będzie mogła nieco zaszaleć na drodze. Przewóz osób Trójmiasto

Zlecenia stałe

W ofercie AutoComfort znajdziesz także usługi dotyczące regularnych lub częstych przejazdów. Ten sposób transportu dotyczy m.in.:

  • Agencji eventowych organizujących przejazdy na wyznaczone wyarzenia
  • Przewozu dzieci do szkół, na wycieczki szkolne lub zawody,
  • Obsługi trójmiejskich hoteli, czyli przewozu gości z/na lotnisko lub do wyznaczonych punktów,
  • Opisanych wcześniej przejazdów biznesowych i transportu na wydarzenia sportowe.

Transport osób Gdańsk

Jeśli oczekujesz od podróży komfortu, bezpieczeństwa i kompleksowej obsługi – skorzystaj z usług AutoComfort. Masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty firmy? Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo, a konsultant z chęcią rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

Autocomfort kontakt

„AutoComfort” – Tomasz Gałązka
ul. Długa 21, 81-622 Gdynia

DANE REJESTROWE / DANE DO FAKTURY:
„AutoComfort” – Tomasz Gałązka
Al. Niepodległości 708/20, 81-853 Sopot,
NIP: 585-133-54-47

Tel: 507 237 254
Tel: 501 196 011

Email: firma@autocomfort.pl

Poprzedni artykułMieszkanie na co dzień w kurorcie? Dlaczego nie! -sprawdź ofertę luksusowych apartamentów w Sopocie
Następny artykułLASIK. Magia lasera przywróci Ci dobry wzrok