Motyle biżuteria artystyczna

Czarująca niczym żona faraona, hipnotyzująca jak egipskie słońce. Sopocka pracownia artystyczna Motyle stworzyła niezwykłą kolekcję – Nefertiti, która zabierze Was w podróż w czasie. Każda kobieta, która zdecyduje się na jeden z produktów, będzie mogła poczuć się jak starożytna władczyni. 

Unikatowa biżuteria – wyjątkowa kolekcja Nefertiti

Nefertiti, czyli ikona piękności i symbol starożytnego Egiptu. Wdzięk i dojrzałość władczyni były inspiracją do powstania wyjątkowej kolekcji biżuterii Motyle. Projektantka zdecydowała się na wykorzystanie popularnych motywów, które pojawiały się w dawnej biżuterii – skarabeusze czy monety z kobiecym wizerunkiem. Nieprzypadkowa jest także kolorystyka produktów. Motyle nawiązują w nich do barw królewskich kryształów. Możecie być pewne, że metaliczne, zielono-fioletowe kamienie ożywią każdą stylizację. 

Pracownia jubilerska motyle

Biżuterię z najnowszej kolekcji można podzielić na dwie grupy. W pierwszej z nich wykorzystane zostały monety z kobiecym wizerunkiem, które idealnie sprawdzą się na co dzień. Produkty z drugiej sekcji charakteryzują się zdobieniem bogatymi kryształami. Te z kolei będą się świetnie prezentować podczas uroczystych okazji. Wszystkie elementy charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem i dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dlatego biżuterię Nefertiti pokochają wszystkie perfekcjonistki – przekonuje pracownia. 

Autorska Biżuteria Motyle Autorska Biżuteria Motyle Autorska Biżuteria MotyleAutorska Biżuteria Motyle

Srebrna biżuteria artystyczna – Pracownia jubilerska Motyle

Srebrne dodatki powstają od początku do końca w sopockiej pracowni. Każda z kolekcji kusi nawiązaniami do natury, architektury, wszechświata oraz człowieka i niesie za sobą głębsze przesłanie. Wiele użytkowniczek traktuje biżuterię jak przynoszące szczęście amulety. 

Autorska Biżuteria Motyle Autorska Biżuteria Motyle Autorska Biżuteria Motyle Autorska Biżuteria Motyle Autorska Biżuteria MotyleAutorska Biżuteria Motyle

Te unikatowe produkty projektowane są przez Darię Jankowiak-Byczkowską, która założyła markę wraz z Patrykiem Byczkowskim. Autorka była wielokrotnie nagradzana, zdobywając zarówno polskie, jak i międzynarodowe laury. Artystyczna biżuteria Motyli znalazła się w ofercie firm jubilerskich takich jak YES oraz Kruk.

Pracownia artystyczna Motyle – kontakt

Grunwaldzka 55, 81-771 Sopot

+48 734 188 813
motylesalon@autograf.pl

Poprzedni artykułLASIK. Magia lasera przywróci Ci dobry wzrok
Następny artykuł„Kupić nowe czy używane auto?” – wady i zalety obu opcji, oferta salonów Forda w Gdańsku