Ford Big Autohandel

„Kupie samochód z salonu. Z jednej strony wydam więcej, ale będę pewny tego, co dostane. Z drugiej po co mam przepłacać, skoro podobne auto mogę mieć za prawie połowę ceny?” 

Jeśli znasz już ten dylemat, byłeś w takiej sytuacji – jesteś w dobrym miejscu. Artykuł który czytasz wyróżnia zalety dwóch opcji, dzięki czemu łatwiej będzie podjąć Ci tę trudną decyzję. Dodatkowo, poznasz niekonwencjonalne rozwiązanie, które może okazać się najlepszym wyjściem.

Serwis Ford Gdańsk Big Autohandel

Nowe auta Ford – atuty kupna samochodu z salonu

Samochód z salonu to przede wszystkim pewność, że pojazd jest nieuszkodzony i w 100% gotowy do jazdy. Kupując używane auto, nawet z bieżącego roku, nie możemy mieć pewności, że sprzedawca jest z nami szczery co do jego stanu technicznego. Właściwie to nie tylko w tej kwestii, bo słyszeliśmy przecież o licznych oszustwach prawnych podczas sprzedaży aut na rynku wtórnym. Kupując nowe auto możemy być pewni uczciwości koncernu. Co więcej, mamy zazwyczaj kilkuletnią gwarancję oraz możliwość późniejszego serwisowania pojazdu. To duży atut, który często przeważa nad kupnem auta z salonu. Istnieje wiele argumentów za tą opcją, zależą one w dużej mierze od indywidualnych potrzeb i nastawienia. Co w takim razie może przemówić za kupnem auta używanego? 

Serwis Ford Gdańsk Big Autohandel

Polecamy: Sprawdź ofertę BIG Autohandel – autoryzowanego dealera Forda w Gdańsku

Używane auta Ford – zalety kupna samochodu od komisów i osób prywatnych

Największym atutem kupna używanego auta jest cena. Każdy samochód wyjeżdżając z salonu traci na wartości, a przecież to, że ktoś kilka razy zmienił bieg i zakręcił kierownicą nie czyni go gorszym. Nie jest to jedyna zaleta, musimy wziąć pod uwagę to, że doradcy w salonach samochodowych Forda lub innej marki mogą nie być obiektywni. Zawsze będą przedstawiać swoją ofertę w samych superlatywach, a nam przecież nie o to chodzi. Chcemy kupić wygodny i bezawaryjny samochód bez względu na markę. Komisy i osoby prywatne nie zarabiają na reklamie, przedstawiają to co mają, a to daje duże możliwości ich sprawiedliwego porównania do innych dostępnych egzemplarzy.

Serwis Ford Gdańsk Big Autohandel

BIG Autohandel – samochody używane jak nowe w salonach Forda w Gdańsku

A co jeśli wcale nie musisz martwić się złym stanem używanego samochodu? BIG Autohandel to salon Forda w Gdańsku, który oferuje auta używane jak nowe dzięki działaniu jako komis połączony z serwisem. Wszystkie pojazdy, które trafiają w ręce salonu są odnawiane oraz naprawiane do tego stopnia, aby wyglądały jak z rynku pierwotnego. Autoryzowany serwis Ford BIG Autohandel składa się z wykwalifikowanej kadry pracowników, którzy mają do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt. Dzięki temu decydując się na kupno samochodu z tutejszego komisu zyskujesz pewność, co do jego bezawaryjności. To nie tylko słowna gwarancja – możesz spodziewać się dokumentów uprawniających do późniejszego serwisowania auta.

Serwis Ford Gdańsk Big Autohandel

To, czy zdecydujesz się na kupno nowego, czy używanego auta jest bardzo indywidualną kwestią. Mamy nadzieję, że znając atuty obu opcji łatwiej będzie Ci podjąć decyzję. Pamiętaj też o możliwości, o której wspominamy na koniec – sprawdziło ją już mnóstwo osób. Sądząc po pozytywnych opiniach salonu BIG Autohandel, są zadowoleni z tego wyboru.

Big Autohandel Gdańsk – kontakt

Poprzedni artykułPoczuj się jak starożytna władczyni. Kolekcja Nefertiti pracowni Motyle
Następny artykułKromka nieba – chleb rzemieślniczy Złote Ziarno – zdrowie i tradycja