Saltus opinie

Tylko w niespełna 10 miesięcy 2022 roku w Polsce wypłacono 33,6 mld złotych odszkodowań i świadczeń dla poszkodowanych z różnego rodzaju ubezpieczeń, głównie oczywiście komunikacyjnych (12 mld złotych). Ubezpieczenie to dziś już nie wymysł, a obowiązek, jeśli nie chcemy martwić się o przyszłość naszego majątku, naszych bliskich, o zdrowie i przyszłość. Jak wybrać odpowiednią firmę ubezpieczeniową? Zdajmy się na opinie innych.

Zacznij nowy rok z dobrym ubezpieczeniem

Ubezpieczeniem społecznym objęta jest znaczna większość Polaków i wielu z nas myśli, że to wystarczy na godną przyszłość i jest gwarantem bezpieczeństwa. Nic bardziej mylnego. Posiadacze pojazdów mechanicznych zobligowani są prawem do płacenia składek na ubezpieczenie komunikacyjne (OC), a jego brak skutkuje poważnymi karami finansowymi. Cała reszta ubezpieczeń jest tak naprawdę dobrowolna. Są to m.in. ubezpieczenie majątku, rolne, turystyczne, zdrowotne, grupowe pracownicze, firmowe, ubezpieczenie na życie.

Ubezpieczenia saltus opinie

Saltus – doświadczenie, tysiące klientów, różne warianty ubezpieczenia

Rzetelność, przejrzystość oferty i cena – to cechy, które ubezpieczający najczęściej wymieniają jako decydujące przy wyborze oferty ubezpieczeniowej i zarazem firmy, od której kupują polisy. Saltus Towarzysztwo Ubezpieczeń Wzajemnych cieszy się wieloletnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeń majątkowych, osobowych oraz na życie. Tworząc w całym kraju sieć ponad tysiąca agencji ubezpieczeniowych, współpracując z brokerami, multiagencjami czy przychodniami lekarskimi, Saltus może zaoferować klientom (oprócz wspomnianych wyżej):

  • ubezpieczenia komunikacyjne
  • ubezpieczenia mieszkaniowe
  • ubezpieczenia NNW
  • ubezpieczenia podróżnicze
  • ubezpieczenia zdrowotne
  • ubezpieczenia od pożyczek
  • ubezpieczenia grupowe
  • ubezpieczenia szkolne
  • ubezpieczenia firmowe

Saltus opinie

Jaka jest firma Saltus? Opinie klientów pod lupą

W branży ubezpieczeniowej liczą się doświadczenie, rzetelność, jakość obsługi klienta, ale przede wszystkim reakcja firmy ubezpieczeniowej w momencie szkody klienta. Moment wypłaty odszkodowania, potraktowanie pokrzywdzonego w nieprzyjemnym momencie życia to prawdziwy sprawdzian dla ubezpieczyciela. Dlatego przyglądamy się opiniom o firmie Saltus i średnia ich ocena wypada bardzo dobrze.

Zobacz również: SALTUS ubezpieczenia – partner wszystkich odpowiedzialnych osób i firm

Ubezpieczenia Saltus opinie

„Polecam skorzystać z tej oferty. Wyśmienita obsługa. Jestem zadowolony z ceny jaką płacę, zwłaszcza w porównaniu do wcześniejszych, droższych firm” – to jedna z najświeższych opinii zadowolonego klienta. Jak widać, miarodajny jest fakt, że osoba ta wcześniej korzystała z usług innych firm ubezpieczeniowych.

Opinia pani Mai z Google brzmi: „Świetna firma ubezpieczeniowa, umieją na wszystkie pytania odpowiedzieć i doradzić. Ceny naprawdę dobre” – co z kolei zwraca uwagę na wysoki poziom wiedzy i doradztwa agentów Saltus.

„Mam pakiet od 2 miesięcy . Bez problemowo , wizyty umawiane w przeciągu 24 h , na infolinie dodzwaniam sie w 5 minut… Jak narazie wszystko działa bez zarzutu.” – docenia inny klient atut, jakim jest dostępność infolinii i sprawność obsługi w ten właśnie sposób.

Warto poznać opinie o Saltus, jak i innych firmach ubezpieczeniowych przed wyborem tej, która zadba o naszą przyszłość. Warto negocjować stawki i zapoznawać się z warunkami ubezpieczeń. Wiele spraw można załatwić bez wychodzenia z domu, a wspomniany Saltus to także firma, która oferuje kientom obsługę on-line.

Ubezpieczenia Saltus – kontakt:

Poprzedni artykułPlanujesz spotkanie biznesowe w Sopocie? Hotel Eureka to dobry wybór
Następny artykułSalon kosmetyczny z włoską nutą nad polskim morzem