Sale konferencyjne trójmiasto

Wybór odpowiedniego miejsca na spotkania biznesowe, konferencje czy szkolenia to klucz do sukcesu tego typu przedsięwzięć. Komfortowa przestrzeń sprzyja budowaniu dobrych relacji z klientami, pozytywnie wpływa na warunki pracy i jest oznaką profesjonalizmu. Jeśli zależy Wam na tym, aby Wasze wydarzenie było naprawdę wyjątkowe, warto postawić na Sopot.

Szum fal, złocisty piasek i morska bryza, a to wszystko zaledwie kilka kroków od miejsca, w którym zorganizujecie spotkanie biznesowe na miarę Waszych potrzeb. Tak prezentuje się oferta Hotelu Eureka.

Hotel Eureka Sopot

Na gości czeka nastrojowa willa z początków XX wieku, której wnętrza zostały zaaranżowane w nowoczesny sposób, tak aby odpowiadać na współczesne potrzeby gości. Bliskość plaży, wyjątkowa architektura, a także liczne atrakcje sprawią, że uczestnicy Waszego wydarzenia nie będą mogli narzekać na nudę.

Hotel blisko morza Sopot

– Nasza lokalizacja sprawia, że każde organizowane konferencje, szkolenia czy spotkania biznesowe mają wyjątkowy charakter, gdyż łączą w sobie profesjonalizm spotkania ze spontanicznością i otwartością, jaką daje natura. Goście często zabierają ze sobą kawę i wypożyczają leżaki lub koce, by spędzić przerwę w spotkaniu na plaży – przekonuje Agnieszka Kisielewska, Dyrektor Hotelu Eureka***.

Hotel posiada dwie sale konferencyjne: salę Sopot doskonałą dla kameralnych spotkań i rekrutacji oraz salę Gdańsk wykorzystywaną do konferencji z udziałem nawet do 100 osób. W przeszłości pomieszczenia wykorzystywane były m.in. na pokazy mody, występy teatralne, plan filmowy, a także koncerty. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać tę przestrzeń także do mniej formalnych spotkań.

Hotel w Sopocie blisko plaży

Większa sala została wyposażona w ekran, projektor, flipchart, wifi oraz nagłośnienie. Pomieszczenie jest klimatyzowane, posiada wysokie okna oraz wyjście na taras. Udogodnień nie zabraknie także w mniejszej sali, w której skorzystamy z TV, flipcharta oraz bezprzewodowego internetu.

Hotel Eureka Sopot

Przygotowując spotkanie biznesowe możemy liczyć na profesjonalną pomoc. Obsługa hotelu zadba o to, aby każde wydarzenie przebiegało zgodnie z planem. Wszystkie spotkania mają tu swojego opiekuna, który w razie potrzeby oferuje wsparcie.

– Organizatorzy często wybierają nasz obiekt z uwagi na jakość usług. Poza tym otoczenie daje dużo możliwości: spacery brzegiem morza i sopockimi alejkami, jogging, kąpiele w Bałtyku, jazda na rowerze. Na koniec dnia niektórzy wybierają relaks w hotelowej kameralnej saunie fińskiej lub infrared, inni wolą poinhalować jod ze ścianki solnej w sali relaksu albo decydują się na aktywne ćwiczenia w hotelowym fitnessie – wylicza Agnieszka Kisielewska.

Hotel z widokiem na morze Sopot

Na miejscu znajdziemy także zaplecze gastronomiczne na wysokim poziomie. Ciekawe przerwy kawowe, lunche firmowe i uroczyste kolacje bankietowe – przygotuje dla Was restauracja Nowosopocka. Po konferencjach goście często decydują się na smakowite specjały w sali restauracyjnej lub na tarasie przy hotelu, a menu serwowane przez restaurację jest regularnie chwalone przez uczestników spotkań.

Sale konferencyjne Sopot Hotel Eureka

Nic dziwnego, że hotel i restauracja cieszą się wysokimi ocenami w sieci. W ciągu trzech lat działalności Hotel Eureka podbił serca klientów, wielokrotnie udowadniając, że jest doskonałym miejscem zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Poprzedni artykułMieszkanie na co dzień w kurorcie? Dlaczego nie! -sprawdź ofertę luksusowych apartamentów w Sopocie
Następny artykułAutoComfort Gdańsk – poznaj ofertę ekskluzywnej firmy przewozowej