Co roku na Wielkanoc malujemy jajka, przygotowujemy święconkę oraz pyszne śniadanie. Wszyscy kochamy te obyczaje, jednak może warto dodać do nich coś nowego? Coś, co jeszcze bardziej zacieśni Wasze więzi rodzinne? Świetnym rozwiązaniem w tym wypadku będą hotele i restauracje w Sopocie, które przygotowały specjalną ofertę na Święta Wielkanocy.

Gdzie wyjechać na Wielkanoc? 

Święta Wielkanocy zawsze spędzamy tak samo. Nie rozważaliśmy nigdy tego, żeby oderwać się od monotonii i wraz z rodziną wyjechać w jakieś wyjątkowe miejsce? Z myślą o takich rodzinach, Sopockie hotele i restauracje przygotowały specjalną ofertę potraw i aktywności. Mamy do dyspozycji także liczne atrakcje w Sopocie, które co roku przyciągają setki a nawet tysiące turystów. Najważniejsze z nich to: 

  • Najdłuższe drewniane molo w Europie,
  • Słynny sopocki Monciak,
  • Skansen Grodzisko,
  • Hipodrom,
  • Aquapark.

Wielkanoc w Sopocie – oferta restauracji i lokali gastronomicznych

Bogato zastawiony stół towarzyszy nam co roku podczas Wielkanocy. Wprawdzie nie wyobrażamy sobie Świąt bez śniadania z tradycyjnymi, pysznymi potrawami jak np. żurek w chlebie, barszcz biały czy różnego rodzaju pieczenie. Największą trudnością jest zazwyczaj przygotowanie tego wszystkiego. Pomocną dłoń wystawiają sopockie restauracje, które znając potrzeby i zachcianki swoich klientów oferują tradycyjne dania polskiej kuchni. Osoby bardziej wymagające także znajdą coś dla siebie – wiele lokali zapewnia potrawy wzbogacone o dodatki z współczesnej kuchni z różnych krajów na całym świecie. 

Catering na Wielkanoc w Sopocie – gotowe potrawy same znajdą się w Twoim mieszkaniu

Jest wiele osób, które jednak nie wyobrażają sobie spędzenia Świąt Wielkanocy poza swoim miejscem zamieszkania. Sopockie lokale gastronomiczne przewidziały taką ewentualność i przygotowały także tradycyjne potrawy na dowóz. Tak samo jak w przypadku restauracji, możemy liczyć na pyszne zupy, mięsiwa i regionalne potrawy ze wspaniałym aromatem. 

Wielkanoc Sopot

Oferta sopockich hoteli na Wielkanoc

Wielkanoc to nie tylko potrawy i pięknie zastawiony stół. Najważniejsza w tym czasie jest rodzina i nasi bliscy. Jeśli chcemy spędzić ten okres w oryginalny sposób, warto wybrać jeden z hoteli w Sopocie na Wielkanoc. Obiekty noclegowe z myślą o gościach organizują specjalne okolicznościowe imprezy oraz przygotowują wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych gości jak i dla dorosłych. Wśród najczęściej wybieranych znajdują się basen, zabiegi wellness oraz relaks w Spa. Dzieci natomiast powinny zadowolić aktywności z animatorami oraz zabawy wielkanocne jak np. stukanie jajkami. 

Sopot święta wielkanocy

Wielkanoc nie powinna nam się kojarzyć z trudem przygotowań, zgiełkiem i pędem. Wielkanoc powinna być dla nas chwilą wytchnienia i możliwością spędzenia czasu z bliskimi. Poświęćmy ten wyjątkowy czas ukochanym osobom, przy okazji odkrywając wiosenną magię Sopotu.

Poprzedni artykułWalentynki w Sopocie – restauracja, hotel a może klub? Poznaj ofertę na święto zakochanych
Następny artykułMieszkanie na co dzień w kurorcie? Dlaczego nie! -sprawdź ofertę luksusowych apartamentów w Sopocie