Szkolenia Access Bars

Zdrowie psychiczne stało się dla ludzi tak samo ważne, jak zdrowie fizyczne. Poszukujemy równowagi emocjonalnej, radości życia, odprężenia, uspokojenia i ucieczki od pędu codzienności. Z pomocą przychodzą niekonwencjonalne, innowacyjne sposoby pracy terapeutycznej, w których wykorzystuje się choćby ukrytą wewnętrzną energię człowieka. Poznajcie więc Maję Lesińską z Natural Flow, która jest mistrzynią w „poszukiwaniu siebie” i metodach do tego prowadzących.

Czym jest zabieg Access Bars?

Access Bars to zabieg stworzony przez Gary’ego Douglasa i dra Daina Heera, założycieli Access Consciousness, aby pomóc ludziom w odzyskaniu równowagi energetycznej i redukcji stresu. W trakcie zabiegu, certyfikowany praktyk Access Bars dotyka 32 punktów na głowie, które odpowiadają różnym aspektom naszego życia, takim jak pieniądze, kontrola, radość czy kreatywność. Delikatne dotykanie punktów pomaga w uwolnieniu blokad energetycznych, które mogą powodować problemy z naszym zdrowiem i ogólnym samopoczuciem. Co ciekawe, ta metoda jest dedykowana również dzieciom i młodzieży. Maja Lesińska z Natural Flow w Gdańsku współpracuje z małoletnimi i ich rodzicami, których także szkoli z Access Bars, by terapię prowadzić w domowym zaciszu.

Access Bars

– Dzieci, które regularnie otrzymują sesje Access Bars są mniej nerwowe, chętniej spędzają czas z rówieśnikami bawiąc się kreatywnie, bez ekranów i monitorów i łatwiej jest im się uczyć. Regularne korzystanie z sesji łagodzi stany lękowe i depresyjne, wycisza napady tików nerwowych i likwiduje ich źródło, eliminuje również nałogi różnego pochodzenia – mówi założycielka Natural Flow.

Jak przebiega terapia Access Bars?

Zabieg w ramach terapii Access Bars jest bardzo prosty i relaksujący. Pacjent wygodnie leży, a praktyk Access Bars dotyka punktów na głowie przez kilka minut, co pomaga w uwolnieniu blokad energetycznych. Podczas zabiegu pacjent może czuć się bardzo zrelaksowany, a niektórzy nawet zasypiają.

Efekty zabiegu Access Bars

Bezpieczny i nieinwazyjny zabieg bardzo pozytywnie wpływa na całokształt ludzkiego organizmu. Oto kilka z korzyści, jakie można odczuć po zabiegu Access Bars:

  • Redukcja stresu – zabieg pomaga w usunięciu blokad energetycznych, które utrzymują stres w naszym ciele i umyśle
  • Poprawa snu – pacjenci nie tylko lepiej śpią, ale nie mają problemu z wstawaniem i czują się wypoczęci
  • Zwiększenie samoświadomości – terapia pomaga w otwarciu się na nowe możliwości
  • Lepsze samopoczucie – wiele osób odprężenie, zadowolenie i równowagę
  • Redukcja bólu – Access Bars wpływa na uśmierzenie różnego rodzaju bólów i napięć mięśniowych

Maja Lesińska Natural Flow

Access Consciousness – zrozumieć siebie

Terapię Access Bars bardzo często prowadzi się w połączeniu z Access Consciousness, doskonale uzupełniając wzajemnie efekty obu metod. Taką praktykę uznaje wspomniana już Maja Lesińska z Natural Flow w Gdańsku. Czym w ogóle jest Access Consciousness?

Metoda Access Consciousness składa się z wielu narzędzi, które mają pomóc ludziom zrozumieć siebie, swoje życie i otaczający świat w sposób bardziej pozytywny i konstruktywny. Jednym z elementów terapii AC są „pytania”, czyli prowadzenie terapii w oparciu o zadawanie sobie pytań, które mają prowadzić do odkrywania nowych możliwości i potencjału.

Szkolenia Access Bars

Inne narzędzia, jakie oferuje Access Consciousness, to m. in. The Body Process (seria technik, które mają pomóc w uzyskaniu większej świadomości ciała) czy Access Energetic Facelift (terapia, która ma pomóc w odmładzaniu twarzy).

Access Consciousness nie jest jednak tylko zbiorem narzędzi i technik. Jest to również filozofia życiowa, która ma pomóc ludziom w uzyskaniu większej świadomości i odkryciu własnej mocy. Według tej filozofii, każdy z nas ma w sobie potencjał do uzyskania pełni życia, ale często jest on zablokowany przez różne ograniczenia i przekonania.

Symfonia Możliwości – warsztaty wsłuchiwania się w siebie

Maja Lesińska w Natural Flow w Gdańsku w sposób bardzo indywidualny i rzetelny podchodzi do pracy z pacjentami w ramach SOP (z ang. Symphony of Possibilities). Podstawą Symfonii Możliwości jest tzw. proces clearing, czyli specjalne rodzaje pytań, które mają pomóc w uwolnieniu blokad i ograniczeń. Są to pytania skonstruowane w taki sposób, aby otworzyć umysł na nowe możliwości i perspektywy. Zanim jednak osoba poddawana terapii odpowie werbalnie, z ciała uwalniana jest energia, która obrazuje potrzeby i jest ważną formą odpowiedzi oraz „fundamentem” do dalszej pracy.

Kurs Access Bars Gdańsk

Symfonia Możliwości ma na celu pomóc ludziom w osiągnięciu większej świadomości siebie i swojego życia. Otwiera ona umysł na nowe perspektywy, pozwala na odkrycie swojego wewnętrznego bogactwa i mocy oraz pomaga w uwolnieniu blokad emocjonalnych, fizycznych i energetycznych. Metoda ta jest otwarta dla każdego, niezależnie od wieku, płci czy doświadczeń życiowych.

Access Bars Natural Flow – kontakt

Poprzedni artykułSalon kosmetyczny z włoską nutą nad polskim morzem
Następny artykułNajlepsze dzielnice do życia w Trójmieście – Znajdź idealną nieruchomość luksusową